כך תבחרי גוון מסקרה שיתאים בדיוק לסטייל שלך

המסקרה מהווה לאורך השנים את אחד מפריטי הבסיס בתיק האיפור של כל אישה, כאשר מאמצעות נגיעה פשוטה יכולה היא להאריך בקלות את הריסים, להדגיש ולעבות אותם, ליצור הפרדה נעימה ביניהם ובעיקר להעניק מראה עיניים מואר יותר באופן שמשנה את מראה הפנים מלוק יום יומי פשוט למטופח, מושקע ואלגנטי יותר.

בבחירת מסקרה מתאימה עבורך, ראשית יש לתת את הדעת על איכות המסקרה, המרקם הנוזלי, העמידות בפני מים, זיעה וחום, וכן גם את עובי מברשת המריחה בהתאמה למבנה הפנים שלך, המראה הרצוי ועובי הריסים. מסקרה איכותית תספק לרוב מראה ריסים מטופח, אחיד וחלק, ללא גבשושיות וללא מריחות מיותרות בשום שלב של היום. 

בעוד שנשים רבות משקיעות זמן לא מובטל בבחירה נכונה של מסקרה טובה ומומלצת ואף דואגות לשלם סכום כסף בהתאם, ביחס למוצרים זולים יותר ואיכותיים הרבה פחות המצויים בשוק, בחירת גוון המסקרה הוא סוג של חידה לא פתורה עבור חלק מהישראליות הנצמדות ללא סיבה אמיתית מוצדקת לצבע השחור. אמנם תיק איפור בסיס יכלול כמעט תמיד מסקרה שחורה עם מרבית סוגי האיפור והסגנונות, כאשר היא מתאימה למראה איפור יום יומי, משתלבת באיפור ערב ונגיעה קלה מספיקה לשדרוג מראה הפנים. עם זאת, לצד המסקרה השחורה הקלאסית שמהווה את הבסיס, מומלץ במיוחד לשלב ולו גוון אחד נוסף של מסקרה, שתפתח עבורך אופק לאיפור יצירתי חי ולסגנון אישי ייחודי ומחמיא. בשונה מן הגוון השחור אשר מתאים לכל אחת, בחירת מסקרה בצבע אחר דורשת התאמה הן לגוון העור והריסים, והן לסגנון האיפור והלוק המייחד כל אישה.

אז כיצד לבחור את הגוון המושלם עבורך?

ישנן כיום מבחר מסקרות ממותגים שונים במגוון רחב של גוונים, אך הצבעים שנחשבים לנפוצים יותר הם בעיקר חום, כחול וירוק, כאשר כדאי להכיר ולהבין היטב את היתרונות של כל צבע בסיס:

מסקרה חומה: מסקרה בגוון חום מתאימה לנשים בעלות עור בהיר וגוון שיער בהיר. המסקרה החומה מעניקה מראה רך יותר, נשי ויוצרת אפקט של נעורים. השימוש במסקרה זו ישתלב מצוין עם צלליות בהירות וצלליות בצבעים קרים דוגמת תכלת וכסוף. בנישה הזו, נוכל להמליץ לכן על מסקרה חומה מעולה של BYNETA בדגם חדש יחסית שיצא לאחרונה בשם UPGRADE Brown Mascara.

מסקרה כחולה: מסקרה בגוון כחול תתמקם בטבעיות על גבי שיער ריסים כהה או בהיר, תדגיש במיוחד עיניים כחולות ותהווה ניגודיות טבעית ומחמיאה לעיניים כהות. מסקרה כחולה במרקם נוזלי ורך תעטוף את הריסים ותיצור מסגרת תכולה בהשראת כחול ים עמוק ותעניק מראה רציני, קלאסי ונקי – מתאים במיוחד לנשים עם עיניים כחולות או חומות כהות.

מסקרה ירוקה: מסקרה בגוון ירוק תדגיש בעיקר עיניים ירוקות או כחולות, תשתלב היטב בסטייל של בעלות גוון עור בהיר וכהה כאחד, ותעניק מראה נועז וייחודי. המסקרה הירוקה מעניקה מראה אלגנטי וייחודי ומתאימה במיוחד לאיפור ערב יוקרתי. 

לבחור מסקרה על פי סגנון ולוק:

  1. למראה טבעי ועדין, איפור יום יומי ולמראה רך ונקי – נסי לאמץ מסקרה חומה שתשתלב באופן טבעי או מסקרה שחורה במראה מט. 
  2. ללוק יותר קלאסי, מראה דרמטי ולאיפור ערב מושקע כדאי לשלב מסקרה שחורה במראה מבריק, או מסקרה ירוקה בגוון עמוק.
מסקרה
שתפו את הכתבה
Facebook
Twitter
WhatsApp
רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם !
תוכן עניינים
אולי יעניין אותך גם